/Files/images/2021_2022/Bez tytułu_2.png Поради батькам

В брошурі, ви знайдете основні правила безпеки, гігієни, харчування, щеплення, психологічної підтримки – відповіді на питання, які наразі є найбільш актуальними, зібрано в одному матеріалі, який підготували ЮНІСЕФ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

/Files/images/2021_2022/444567.png Корисні освітні ресурси для дітей

Міністерство освіти і науки України доповнило перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування двома каналами YouTube.

Міністерство освіти і науки України доповнило перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформуваннядвома каналами YouTube.

Канал«Цікава наука»буде корисним для допитливих малюків старшого віку. На каналі розміщено безліч науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.

Канал «Книга-мандрівка. Україна»– перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Героями мультика є відомі на весь світ українці, об'єкти та події.